1- هرگونه مطالبی که برخلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه هایی اهانت به مقدسات دینی ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی باشد بدون اعلام تذکر وبلاگ و تمامی مطالبش از سایت حذف خواهد میشود .

2- درصورت مشاهده هر گونه مطلب که بر اساس قوانين جاری کشور جمهوری اسلامی ايران، مشمول عنوان جرم شود بدون اعلام تذکر وبلاگ و تمامی مطالبش از سایت حذف خواهد گردید .

3- هرگونه مطالبی که به اشخاص و شرکت و سازمان خاصی توهین و افترا تلقی شود بدونه اعلام تذکر وبلاگ و تمامی مطالبش از سایت حذف خواهد خواهد گردید .

4- سایت های غیر مجاز فیلم و فروش فیلترشکن و از جمله این موارد در صورت مشاهده شدن بدون اعلام تذکر وبلاگ و تمامی مطالبش از سایت حذف میشود .

5- در صورت نارضایتی صاحبان وبلاگ و جود مطالب آن ها در این سایت به درخواست آنها وبلاگ وتمامی مطالبشان حذف میگردد .

6- پیشنهاد میگردد درصورتی که از منابع دیگر جهت مطلب گذاری استفاده میکنید منبع را در آخر مطلب درج کنید زیرا منابع مطالب ما وبلاگ های فارسی بوده و منبع مسئولیت انتشار مطلب را برعهده دارد .

7- این سایت در حال حاضر سرویس وبلاگ دهی بلاگفا و به صورت جزئی سرویس رزبلاگ را پشتیبانی میکند و سرویس دهی های دیگر فعلا پشتیبانی نمیگردند پس از ارسال درخواست بک آپ خودداری کنید .

قوانین فوق قابل تغییر می باشند .

" گروه مدیریتی این سایت "