داستان دزد در طرح کرامت ششم

جشن دهه کرامت  
سلام دوستان کتابخوانم : در دهه کرامت کتابحانه پستی با مشارکت سه مرکز ساری جشن دهه کرامت را برگزار نمود در این جشن اعضا ی خوب و فعال کتابخانه پستی  در اجرای برنامه نیز مشارکت داشتند در این جشن با شکوه خادمین آقاامام رضا حضور داشتند که این جشن رابا پرچم متبرک نمودند. تصاویری از جشن را باهم می بینیم:التماس دعا .

جشن دهه کرامت 
کرامت انسانی و جرم انگاری  
بسم الله الرحمن الرحیم
کرامت انسانی و جرم انگاری
چکیده
یکی از مسائل مهم هر جامعه سیاسی، سیاست کیفری آن جامعه در مواجهه با جرم و مجازات است. در هر جامعه ای بر حسب فرهنگ و ارزش های حاکم بر آن جامعه، رویکرد متفاوتی از سیاست کیفری اتخاذ می گردد. مهمترین چالش حاکم بر رویکردهای مختلف سیاست کیفری، تقابل مجازات ها با کرامت انسانی می باشد. کرامت انسانی در فرآیند جرم انگاری حاکمیت کیفری حکومت ها را محدود کرده و در تبیین شرایط مشروعیت مجازات نقش اساسی

کرامت انسانی و جرم انگاری 
کرامت و معجزه  
کرامت و معجزه
کارهای خارق العاده ای که مقرون به دعوی نبوت باشد معجزه و بدون ادعای نبوت، کرامت نامیده می شود. بنابراین کرامت به کارهای خارق العاده ای اطلاق می شود که به وسیله بنده صالح خدا و بدون ادعا ظاهر می شود و دلیل و برهانی الهی است که با اذن خداوند بر عموم مردم یا بعضی از خواص ظاهر می شود و توسط آن، مقام امامت اثبات شده و در دل ها استقرار یافته و اندیشه ها و نقشه های مخالفین و منکرین تحت الشعاع قرار گرفته و حجت الهی بر مردم شناخته می شود.

کرامت و معجزه 
تبریک هفته کرامت  
دوستان عزیز سلام   دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) را به تمامی شیعیان جهان تبریک عرض میکنیم. در ضمن در 25 این ماه نشست کتابخوان برگزار میشود . که از علاقه مندان برای حضور د ر این نشست دعوت به عمل میآید.

تبریک هفته کرامت 
دهه کرامت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک باد.  
 
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهااالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا (علیه السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و  مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
دهه کرامت تداعی کننده عزم و قاطعیت و اراده آهنین زنان بزرگ و بانوان والامقام و گرانقدر جهان می‌باشد.
دهه کرام

دهه کرامت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر مبارک باد. 
حلقه گمشده بشر  
کرامت انسان حلقه گمشده ی بشر است.بشر به دنبال سعادت راه های مختلفی رفت اما
موفق نبودروزی به سمت عدالت رفت روز دیگر به دنبال رفاه وامروز راه سعادت را بطور
کلی گم کرده است. حلقه ی مفقوده امروز بشر کرامت انسان است که به راحتی شکسته و
خورد می شود ممکن است یک درجه دار یک سرباز را تحقیر کند روزی هم می رسد سباز
سرهنگی می شود زیر دستان خود را تحقیر می کند این دور شکنی کرامتامروزه شده بلای
انسان غربی وشرقی.
وقتی زن برهنه می شود و ابزاری برای تبلیغ قرار م

حلقه گمشده بشر 
دهه کرامت مبارک  
دهه کرامت، دهه اول ماه ذیقعده است (برابر با،
از پنجشنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۵ تا یکشنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۵) و آغازش با
ولادت حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و پایانش با ولادت حضرت علی بن
موسی‌ الرضا علیه السلام می‌ باشد. این دهه یاد آور بسیاری از مطالب عالی و
مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند استز افق نور دیگرى پیداست
جلوه هاى منورى پیداست
شادى بر هر که بنگرى پیداست
شهد جان را چه شکرى پیداست
دهه کرامت مبارک باد

دهه کرامت مبارک 
برای خدا  
پس ای عزیز،نام نیک را از خدا بخواه. قلب مردم را از صاحب قلب خواهش کن. تو کار را برای خدا بکن , خداوند علاوه بر کرامت های اخروی و نعمت های آن عالم در همین عالم هم به تو کرامت ها می کند ; تو را محبوب می نماید ...اما اگر بتوانی با مجاهده و زحمت قلب خود را از این حب هم بکلی خالص نما ، باطن را صفا ده تا عمل از این جهت خالص شود و قلب متوجه حق گردد ;روح بی آلایش شود ; کدورت نفس برطرف گردد.
*امام خمینی رحمت الله علیهشرح چهل حدیث/ص41

برای خدا 
دهه کرامت دهه ی نور و رحمت بر جهانیان مبارک باد  
 
 
 دهه ی مبارک و میمون کرامت و تولد حضرت معصومه (س) و برادر گرامیشان ، اسوه ی بخشش را بر تمامی مسلمین جهان تبریک عرض می نماییم.
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه  (علیهااالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه  السلام) می‌باشد. این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و  سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای  کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ

دهه کرامت دهه ی نور و رحمت بر جهانیان مبارک باد 
روش یادگیری درس زیست شناسی – علی کرامت  
روش یادگیری درس زیست شناسی – علی کرامتبه همت سایت کانون میتونید فیلم  این جلسه استاد علی کرامت  رو دانلود و تماشا کنید ؛ با ۱+۳ کیفیت !!   لینک های دانلود :  دانلود با لینک مستقیم و کیفیت عالی  دانلود با لینک مستقیم و کیفیت خوب  دانلود با لینک مستقیم و کیفیت معمولی  دانلود از لینک کمکی با کیفیت عالی در ادامه مطلب

کنکورفا

روش یادگیری درس زیست شناسی – علی کرامت 
دهه کرامت گرامی باد  
 
اول ذی القعده سال‌روز ولادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) تا یازدهم ذی القعده سال‌روز ولادت ثامن الائمه شمس الشموس حضرت امام رضا(ع) به‌عنوان دهه کرامت نام‌گذاری شد که مقارن با 14 الی 24 مرداد 95 است. دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده که آغازش با ولادت حضرت معصومه (ع) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(ع) یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. این دهه یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خ

دهه کرامت گرامی باد 
دهه کرامت گرامی باد  
 
 


دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مبارکباد

دهه کرامت، دهه اول ماه ذی العقده است که فاصله بین ولادت حضرت معصومه (س) و ولادت ثامن الائمه علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد و مقارن است با جشن ها و آیین های شادباش در سراسر ایران به یمن قدوم موالید نورانی این ایام مبارک.
این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است و یادآور لطیف ترین علائق و مهر و

دهه کرامت گرامی باد  
دهه کرامت مبارکباد  
به گوش دل ندا آمد، که یار دلربا آمدبه درد ما دوا آمد، رضا آمد، رضاآمدخدا داد آنچه را وعده،‌ بشد در ماه ذیقعدهکه آمد بهترین بنده، رضا آمد ، رضا آمد  دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) مبارکباد

دهه کرامت مبارکباد 
هوالعشق  
رمضان ماه ضیافت خدا ماه برکت و کرامت اگر در نیمه این ماه حسن(علیه السلام) هم به دنیا امده باشد چه میشود؟؟؟؟ میشود کریم اهل بیت.میشود انکه زندگی اش را سه بار بخشید.
کریم کیست؟
کریم کسی است که طلب نکرده میدهد و میبخشد طلب نکرده اینهمه میبخشد فکرش را بکن اگر طلب کنی چه میشود؟اگر در ماه برکت خدا از کریم خاندان خدا طلب گنی انگاه چه میشود؟
انوقت است هرچه میخواهی میدهند یک چیز هم میگذارند رویش میبخند بهتو ان چیز همان بهت اشت.
بهشت حسنی نسیبتان کرامت

هوالعشق 
نامگذاری ایّام دهه ی کرامت تشریح شد  
نامگذاری ایام دهه ی کرامت تشریح شد
رئیس کارگروه محتوایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با اشاره به انتخاب شعار «اقدام و عمل جهادی با پیروی از سبک زندگی اهل بیت(علیهم السلام)» برای دهه کرامت سال ۹۵ گفت: طی جلساتی که با حضور اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد، در این دهه، تمامی روزها دارای عنوانی است که برنامه‎ها و اقدامات حول آن انجام می‎پذیرد.
وی افزود: ایام دهه کرامت در روز نخست با عنوان «کریمه اهل بیت(سلام الله علیها) سرم

نامگذاری ایّام دهه ی کرامت تشریح شد 
دهه کرامت  
دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
 
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده ا

دهه کرامت 
دهه کرامت مبارک  
دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است، مهر و وفایی که خواهر مهـربان و دلداده را به هجــرت وادار نمـوده و غربت و بیـماری و مرگ را در فصـل جوانی  برای او آسـان کرده است. دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است و این که می‌توانند رهبـری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار بشوند.

دهه کرامت مبارک 
دهه كرامت گرامي باد  
ای پسر فاطمه، نور هدی
سبزترین باغ بهار خدا
با تو دل از غصه رها می شود
پاکتر از آینه ها می شود
ای گل گلزار خدا، یا رضا
آینه ی قبله نما یا رضا
امروز که سر بر حرمت می آیمانگار تمام عشق کامل شده استای ضامن آهو! به غریبی سوگنددل کندن ازاین ضریح مشکل شده است

دهه كرامت گرامي باد 
کار و کرامت زن  
یک کشور نمیتواند از نیروی کار زنان در عرصه‌های مختلف بی‌نیاز باشد! اما این کار نباید با کرامت و ارزش معنوی و انسانی زن منافات داشته‌باشد. 
اسلام با کارکردن زن موافق است. نه فقط موافق است، بلکه کار را تا آن‌جا که مزاحم با شغل اساسی و مهمترین شغل او، یعنی #تربیت_فرزند و حفظ #خانواده نباشد، شاید لازم هم میداند. یک کشور که نمیتواند از نیروی کار زنان در عرصه‌های مختلف بی‌نیاز باشد! اما این کار نباید با کرامت و ارزش معنوی و انسانی زن منافات داشت

کار و کرامت زن 
داستان دیوانه عاقل  
با عرض سلام خدمت یکایک شما خوانندگان گرامى ؛
امروز قصد دارم یکى از قدیمى ترین داستان هاى خود را قرار دهم. این داستان چهارمین داستان من است.
موضوع داستان:  تاثیر برخورد اشتباه یک خانواده با فرزندشان است
ژانر داستان : عاشقانه و درام و تراژدى
اسم داستان:  دیوانه عاقل
خلاصه داستان:  یک مرد که مهندس فیزیک هسته اى است دچار یک بیمارى ناشناخته مى شود و تمامى اشخاص داستان به دنبال یافتن دلیل این بیمارى هستند. 
این داستان چندین قسمت دارد که قسمت اولش د

داستان دیوانه عاقل 
ما را کرامت تو گنه کار کرده است  
 
ما را کبوترانه وفادار کرده است
آزاده کرده است و گرفتار کرده است
 
بامت بلند باد که دلتنگی‌ات مرا
از هرچه هست غیر تو بیزار کرده است
 
خوشبخت آن دلی که گناه نکرده را
در پیشگاه لطف تو اقرار کرده است
 
تنها گناه ما طمع بخشش تو بود
ما را کرامت تو گنه‌کار کرده است
 
چون سرو سرفرازم و نزد تو سربه‌زیر
قربان آن گلی که مرا خوار کرده است!
 
 
فاضل نظری 

ما را کرامت تو گنه کار کرده است 
جشن دهه کرامت  
همزمان با دهه کرامت (میلاد امام مهربانیها و حضرت معصومه س)مراسم جشنی در دوروز جداگانه با اجرای معرفی شخصیت این دو بزرگوار ،شعر خوانی،قصه گویی ،ایستگاه نقاشی ،بیان خاطرات اعضاء از زیارت امام رضا ع،مسابقه و ... برگزار گردید.
 
 
                        
 
 
 
 
 
 
 
 
 

جشن دهه کرامت 
گلواژه کرامت  
دستان با محبت این روزها فراوان/دائم برای ایزد بسیارکرده احسان/گلواژه کرامت آهنگ نور دارد/مقبول حضرت حق باشد نشان ایمان/جشنی گرفته ملت بانیکی و سخاوت/بنگر رضایت حق ازمردمان ایران/لبخند رهبرما در لطف و بخشش ماست/تصویر عشق بنگر درشادی یتیمان/مومن همیشه کارش شادی بندگان است/مهدی دعا نماید برشیعه مسلمان/

گلواژه کرامت 
آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س)تبریک وتهنیت باد  
دهه کرامت،دهه اول ماه ذی‌العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه(علیهالسلام) و پایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام شامخ و معنوی برادر است.
مهر و وفایی که خواهر مهربان و دلداده را به هجرت وادار نموده و غربت و بیماری و مرگ در فصل جوانی را برای او آسان کرده ا

آغاز دهه کرامت و ولادت حضرت معصومه (س)تبریک وتهنیت باد 
انسان شناسی قرآنی- اصل اول: "کرامت انسان"  
 ولقد کرمنا بنی آدم و حملناهم فی البر و البحر و رزقناهم من الطیبات و فضلناهم علی کثیر ممن خلقنا تفضیلا(سوره اسراء/70)
ترجمه:
"و ما فرزندان آدم را بسیار گرامی داشتیم و آنها را در خشکی و دریا، بر مرکب هایی حمل نمودیم و از غذاهای لذیذ و پاکیزه(مادی و معنوی) بهره مند ساختیم و آنها را بر بسیاری از مخلوقات خود، برتری و فضیلت بزرگ بخشیدیم".
این آیه به خوبی نشان می دهد که جایگاه انسان در نزد خداوند، از اهمیت و ویژگی خاصی برخوردار است و مورد "تکریم" و لطف و

انسان شناسی قرآنی- اصل اول: "کرامت انسان" 
کرامت‏  
راه و رسم زندگى (11)کرامت
یکى از موضوعاتى که از دیر باز مکتب‏هاى فلسفى، انسان‏شناسى، روان‏شناسى و سیاسى به آن توجه کرده‏اند و امروزه به عنوان یکى از اصول مسلّم حقوق بشر از آن یاد مى‏شود، موضوع کرامت انسان است.
ادامه مطلب

کرامت‏ 
شخصیت-کرامت نفس  
نتایج کرامت و یا حقارت شخصیت‏
واحد دین واندیشه تبیان زنجان- 
1- آزاد شدن از دنیا و یا اسارت در چنگال آن
اساسى‏ترین ویژگى برخاسته از کرامت نفس ، آزاد شدن از دنیاست که رهایى از همه مصائب است . دنیا در چشم انسان صاحب کرامت کوچک و حقیر است ، پس به آن دل نمى‏بندد وانسان حقیر است که به سبب حقارت خویش دنیا را بزرگ مى‏شمارد و خود را اسیر آن مى‏سازد . انسان به میزانى که خرد مى‏شود، دنیا برایش بزرگ مى نماید و به میزانى که بزرگ مى‏شود، دنیا کوچک مى‏نم

شخصیت-کرامت نفس 
آغاز فعالیت شعبه کریمه اهل البیت در خیابان مطهری مشهد  
در دهه کرامت به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل البیت حضرت معصومه سلام الله علیها شعبه کریمه اهل البیت موسسسه خادمین وحی مشهد در خیابان مطهری ، مطهری 14 آغاز به کار کرد
مدیریت شعبه  سرکار خانم باقری در افتتاحیه این شعبه ضمن تشکر از مساعدت مدیریت شعب این موسسه در راه اندازی و اجرای طرح های قرآنی گفت:
در این شعبه آموزش قرآن و عقاید در تمام سطوح برای خواهران مهیا می باشد. و در ایام دهه کرامت در خدمت قرآن اموزان با جلسات مولوی خوانی هستیم .

آغاز فعالیت شعبه کریمه اهل البیت در خیابان مطهری مشهد 
"دهه کرامت گرامی باد"  
دهه کرامت گرامی باد
 دهه
کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفای کم‌نظیر یک خواهر نسبت به مقام
شامخ و معنوی برادر است، مهر و وفایی که خواهر مهـربان و دلداده را به
هجــرت وادار نمـوده و غربت و بیـماری و مرگ را در فصـل جوانی  برای او
آسـان کرده است. دهه کرامـت یادآور تحول آفرینی بانوان آسمـانی است و این
که می‌توانند رهبـری دل‌های صدها میلیون مسلمان را در طی اعصار عهده‌دار
بشوند. تمام مفاهیم سازنده‌ای که ما در فرهنگ اسلامی داریم در ا

"دهه کرامت گرامی باد" 
سالگرد دستان بسته  
امروز سالگرد عملیات کربلای چهاره.... عملیاتی که قصه غربتشو بیست و نه سال بعد خیلی ازمردم فهمیدند ...که چه خبر بوده ...چه هنگامه ای بوده...وچه مظلومیتی بوده....تازه اونهم باز خوده بچه های غریب غواص مجبور شدند روایت کنن ....آره ،خوده بچه های غواص....همون ١٧٥نماینده ای که سالها بعد با دستان بسته اومدند و مردم هاج و واج داشتند با داستان عجیبی مواجهه میشدند ....خودمونی بگم این تازه ذره ای از داستان غربت و مظلومیت سربازان خمینی. بود..آره ذره ای..چه بسیار غواص

سالگرد دستان بسته 
بیداد لطیفان همه لطف است و کرامت...  
 
حافظ...
 

یا رب! سببی ساز که یارم به سلامت

بازآید و برهاندم از بند ملامت


خاک ره آن یار سفرکرده بیارید

تا چشم جهان بین کنمش جای اقامت!


فریاد که از شش جهتم راه ببستند

آن خال و خط و زلف و رخ و عارض و قامت!

حاشا که من از جور و جفای تو بنالم

بیداد لطیفان همه لطف است و کرامت!امروز که در دست توام مرحمتی کن

فردا که شوم خاک، چه سود اشک ندامت؟


ای آن که به تقریر و بیان دم زنی از عشق

ما با تو نداریم سخن، خیر و سلامت!


درویش! مکن ناله ز شمشیر احبا

کاین ط

بیداد لطیفان همه لطف است و کرامت... 
همزمان با دهه کرامت يرگزاري مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان در کتابخانه آزادی خرمشهر  
به گزارش روابط عمومی اداره كتابخانه های عمومی خرمشهر  همزمان با دهه کرامت یک دوره مسابقه نقاشی با موضوع امام رضا (ع ) و حضرت معصومه (س) با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مفاهیم دینی و اخلاقی و سیره ائمه اطهار و به همت کتابخانه عمومی آزادی دراین کتابخانه برگزار گردید .  درپایان این مسابقه به 12نفر از برگزیدگان هدایایی برسم یاد بود اهداء گردید .
 
 

همزمان با دهه کرامت يرگزاري مسابقه نقاشي كودكان و نوجوانان در کتابخانه آزادی خرمشهر  
ویزیت رایگان مردم مناطق مختلف کرمانشاه در دهه کرامت  
اورامان نیوز: رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه گفت: اعضای این سازمان به مناسبت دهه کرامت و در کنار کاروان خدام امام رضا (ع) با استقرار در نقاط مختلف استان به ارایه ویزیت رایگان مردم می پردازند.
 
دکتر مسعود قلعه سفیدی روز سه شنبه اظهار کرد: اعضای سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه متشکل از پزشکان، پیراپزشکان و پرستاران در طول دهه کرامت به ارایه خدمات متنوع و رایگان می پردازند.

ویزیت رایگان مردم مناطق مختلف کرمانشاه در دهه کرامت 
فراخوان پژوهشی « احیای هویت و کرامت زن مسلمان در بستر مسجد طراز اسلامی»  
به گزارش دفتر کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویزه خوی ، یوسف ضیافتی از فراخوان پژوهشی « احیای هویت و کرامت زن مسلمان در بستر مسجد طراز اسلامی» ویژه خواهران کانون های فرهنگی هنری مساجد خبر داد.
براساس این گزارش، این فراخوان پژوهشی با محورهای مبانی نظری، زمینه های تحقق، راهبردها و راهکارهای احیای هویت و کرامت زن مسلمان در بستر مسجد است.پرتال اطلاع رسانی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه خوی-آذربایجان غربی

فراخوان پژوهشی « احیای هویت و کرامت زن مسلمان در بستر مسجد طراز اسلامی» 
دهه کرامت با حضور اعضای دختر  
با حضور 40 نفر از اعضای دختر کانون جشن دهه کرامت برگزار شد.در این جشن برنامه های زیر اجرا گردید:تلاوت قرآن توسط یکی از اعضا،معرفی ایام توسط مسئول مرکز،تقدیر از اعضای برگزیده جشنواره رضوی،پخش کلیپ رضوی،انجام کلاژ با کاغذ رنگی و در پایان صرف نهار اعضا در کنار دوستانشان.

دهه کرامت با حضور اعضای دختر 
دهه کرامت  
دهه کرامت   دهه کرامت، دهه اول ماه ذی‌ العقده است و آغازش با ولادت حضرت معصومه (علیهااالسلام) وپایانش با ولادت حضرت ابوالحسن علی بن موسی‌الرضا(علیه السلام) می‌باشد.این دهه یادآور بسیاری از مطالب عالی و مفاهیم بلند و سازنده و ارزشمند است. دهه کرامت یادآور لطیف‌ترین علائق و مهر و وفاهای کم‌نظیریک خواهر نسبت به  مقام شامخ و معنوی برادر است.

دهه کرامت 
داستان ها و نقش آن در یادگیری بهتر زبان  
داستان ها می توانند ما را در تمام مراحل زندگی هدایت ‌کنند. از همان لحظه‌ای که به دنیا آمدیم تا وقتی‌ که به سن نوجوانی و بزرگ‌سالی می‌رسیم با داستان ها سرورکار داریم. وقتی بچه هستیم، پدر و مادرمان برایمان داستان می گویند. وقتی بزرگتر میشویم، داستان‌ها را در رادیو، تلویزیون یا اینترنت می‌بینیم. وقتی […]

داستان ها و نقش آن در یادگیری بهتر زبان 
بغض آنگونه گلویم را می فشارد که...  
بغض آنگونه گلویم را می فشارد که گویا حلق آویز شدنم بامداد است.چقدر بیزارم از زندگی ،چقدر سخت است درک این دنیا، برای من دنیا آنقدر سخت معنا می شود که دوست دارم بیشتر عذاب بنامم آن را،گردن من نازکتر از این حرفهاست که بخواهم دنیا را تبرئه کنم .اما ای کاش دنیا ،ای کاش فلک نیز چون انسان مجازات داشت تا خیلی آسان تاوان پس دهد. ثانیه ها آنقدر سخت میگذرند که گویی زمان که سهل است زمین ایستاده است. کاش می توانستم آسان از این کره ی بدجنس ها دور شوم و زیر پا

بغض آنگونه گلویم را می فشارد که...