شرکت رتبه برتر «بالاترین بندی شاخص رتبه بندی برتر ایران «بالاترین ارزش بندی شرکت سازمان مدیریت سازمان مدیریت صنعتی

همراه‌اول باز هم اپراتور برتر شد  
در هجدهمین رتبه بندي صد شرکت برتر ايران(IMI-100) ، همراه اول در تمامی شاخص های ارزیابی، بالاتر از سایر اپراتورهای تلفن همراه کشور قرار گرفت.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ايران، صبح روز سه شنبه ۶ بهمن ماه طی مراسمی که با حضور دکتر محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهور، محمدعلی محمدی مدیرعامل سازمان مديريت صنعتي، مجید درویش مدیر مرکز رتبه بندي شرکت های برتر و جمعی از مدیران و مقامات اقتصادی کشور در مرکز همایش های بین المللی ص

همراه‌اول باز هم اپراتور برتر شد 
کرمان،یزد و قم برترین‌ها درکیفیت ارتباطات  
مدیر کل دفترنظارت و ارزیابی فنی شرکت ارتباطات زیر ساخت گفت: استانهای کرمان، یزد و قم به عنوان برترین ها دربخش شبکه ارتباطات زیرساخت بر اساس ارزیابی کیفیت ارتباطات و پایداری شبکه شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت مزبور ،حسین حمیدی پور افزود: اداره کل یاد شده به شکل مستمر شبکه زیرساخت را میدانی مورد پایش و ارزیابی قرار می دهد و در پایان سال ، استانها از نظر کیفیت ارتباطات و پایداری شبکه مورد ارزیابی و رتبه بندي قرار می گیرند .وی اظهار داشت: استا

کرمان،یزد و قم برترین‌ها درکیفیت ارتباطات 
مخابرات دوباره یکپارچه می‌شود  
خصوصی سازی شرکت مخابرات ايران و تبدیل شدن به یک بنگاه خصوصی، حضور شرکت های رقیب در بازار و ظهور فناوری های جدید و مبتنی بر IT، به طورکلی شرایط را برای این شرکت تغییر داده است.فناوران- تاکنون، هر استان با توجه قابلیت هایی که داشت و همچنین میزان توانمندی مدیران خود، رشد کرده بود. بدین ترتیب شرایطی پیش آمده که برخی استان ها از نظر ارتباطات در وضعیت بهتری قرار گیرند و برخی دیگر دچار عقب ماندگی هایی شوند.در سال های قبل از خصوصی سازی، شرکت مخابرات ا

مخابرات دوباره یکپارچه می‌شود 
گزارش کیهان از قطع اینترنت 6 استان به دستور رگولاتوری  
سازمان تنظیم مقررات ارتباطات در حالی از توقف فروش اینترنت مخابرات در ۶ استان به علت کیفیت پایین سرویس ارائه شده به مشترکان خبر داد که برخی کارشناسان این اقدام سازمان مذکور را بازی سیاسی و در راستای تضعیف مخابرات ارزیابی می‌کنند.غلامرضا داداش‌زاده معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد: در حال حاضر در ۶  استان کرمان، فارس، ایلام، بوشهر، هرمزگان و کردستان توقف فروش اینترنت، اعمال شده که مربوط به تمام

گزارش کیهان از قطع اینترنت 6 استان به دستور رگولاتوری 
دوران خوشی اپل تمام شد؟  
شرکت اپل اولین کاهش درآمد خود را در ۱۳ سال گذشته پیش‌بینی کرد و گزارش داد که صادرات آیفون کند‌ترین افزایش را تاکنون داشته است که به دلیل تضعیف تقاضا از سوی بازار سرنوشت‌ساز چین بوده است.به گزارش رویترز، شرکت اپل اولین کاهش درآمد خود را طی ۱۳ سال گذشته پیش‌بینی کرد و گزارش داد که کندترین افزایش فروش آیفون را تاکنون تجربه کرده چرا که بازار‌ سرنوشت‌ساز چین نشانه‌های ضعف را دارد و بیانگر این است که دوران رشد قابل توجه این شرکت فناوری آمریک

دوران خوشی اپل تمام شد؟ 
دستبافته های ایرانی برترین های دموتکس 2016 شدند.  
در دموتکس 2016 آلمان، 4 دستبافته از ايران در مرحله نهایی جایزه طراحی فرش به عنوان آثار برگزیده معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
 
به گزارش روابط
عمومی مرکز ملی فرش ايران، در آیین ویژه تقدیر از برگزیدگان این رقابت که
عصر یکشنبه در سالن 17 نمایشگاه هانوفر برگزار شد، 4 دستبافته از 3 شرکت
ايرانی (نظیری، ذوالانواری، رضوانی) تندیس برتر را دریافت کردند.
بر پایه این
گزارش دو دستبافته ارایه شده از سوی خانم نظیری، یک فرش از آقای رضوانی و
گبه ای از سوی آق

دستبافته های ایرانی برترین های دموتکس 2016 شدند. 
بازگشت سیم مسی پَر؟  
دانیال رمضانی - لایحه پیشنهادی برنامه 5 ساله ششم توسعه از روز تحویل از سوی رییس جمهوری به مجلس، بسیار خبرساز شد.
نخستین موضوعی که بیش از هر سایر موارد گنجانده شده در این برنامه جلب توجه می‌کرد، تنوع و تکثر احکام مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات بود به نحوی که شواهد نشان می‌داد برای نخستین بار این احکام فناورانه حتی از احکام مرتبط با فرهنگ و سلامت نیز بیشتر است.
یکی دیگر از نکات خبرساز پیرامون این لایحه پیشنهادی واکنش‌های زودهنگام نمایند

بازگشت سیم مسی پَر؟ 
جزییات بودجه 95 متولیان ICT  
هفته گذشته با حضور حسن روحانی رییس جمهوری ايران در مجلس شورای اسلامی، لایحه پیشنهادی بودجه سال 95 و همچنین برنامه ششم توسعه به رییس قوه مقننه ارایه شد تا به این ترتیب روال بررسی آن در کمیسیون‌های تخصصی پارلمان آغاز شده و بعد از تغییرات احتمالی شکل قانونی و اجرایی بگیرد.
به گزارش خبرنگار عصر ارتباط، اگرچه لایحه پیشنهادی دولت مطابق سنوات مرسوم گذشته از سوی مسوولان مربوطه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شکل تخصصی برای رسانه‌ها تشریح ن

جزییات بودجه 95 متولیان ICT 
اولین زن عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین اعلام جدایی کرد  
اولین زن عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین اعلام جدایی کرد

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس
رجوی ومریم قجر عضدانلو برای خلاصی از اینکه دیگر کسی به اسم شواری رهبری اعلام جدائی نکند ، با یک عقب گرد 25 ساله مجددا همۀ زنان سازمان را به اسم شورای مرکزی اعلام کردند. اما جوهر این اعلام بیرونی شورای مرکزی خشک نشده بود که خانم فرشته خلج هدایتی با اعلام جدایی از این شورای مرکزی، بی هویتی و بدون ریشه بودن این شوی

اولین زن عضو شورای مرکزی سازمان مجاهدین اعلام جدایی کرد  
ارزش هر یک دقیقه با حفظ یک شغل در حوزه ICT  
علی شمیرانی - برجام، برنامه ششم و بودجه 95 همه مقارن با یکدیگر شدند و در نتیجه این روزها نوعی سردرگمی در خصوص تحلیل آثار فرصت‌ها و تهدیدهای بعد از برجام بر عرصه‌های مختلف عمدتا اقتصادی کشور مطرح است که جمع‌بندي روشنی از آنها به دست نمی‌آید.
ادامه مطلب

ارزش هر یک دقیقه با حفظ یک شغل در حوزه ICT 
نتیجه معکوس حمایت افراطی از داخلی ها  
علی اصلان شهلا- برخی اوقات برای رسیدن به یک هدف، آینده نگری را کنار گذاشته و بدون توجه به ابعاد منفی هر اتفاقی، صرفا برای پیشبرد کارمان تصمیم گیری می کنیم.نمونه این موضوع را می توان در تفکر حمایتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از مباحثی چون جویشگرهای بومی و فروشگاه های مجازی یافت. قاعدتا وزارت ارتباطات نیت خیری دارد و برای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات گام بر می دارد، اما آینده نگری و نگاه جامع در تصمیمات وزارتخانه برای چگونگی حمایت از

نتیجه معکوس حمایت افراطی از داخلی ها 
درآمد ۲۵۴میلیاردی زیرساخت از اینترنت  
رقمی بالغ بر ۲۵۴میلیارد تومان در لایحه بودجه سال آینده کشور به‌عنوان درآمدهای شرکت ارتباطات زیرساخت که مجری انحصاری واردات و توزیع پهنای باند اینترنت کشور به حساب می‌آید، در نظر گرفته شده است.
به گزارش تسنیم، دولت در لایحه بودجه سال آینده که سند مالی کشور به حساب می‌آید در پیوست شماره دو بخش درآمدها و واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و مالی، رقم 254 میلیارد و 73 میلیون و 800 هزار تومان برای شرکت ارتباطات زیرساخت در نظر گرفته شده است.
شرکت ارتب

درآمد ۲۵۴میلیاردی زیرساخت از اینترنت 
معاون فناوری صداوسیما استعفا داد  
رئیس سازمان صداوسیما، بیست و هفتم آبان ماه ۱۳۹۳، مهدی اخوان بهابادی را قائم‌مقام خود در امور فناوری و رسانه‌های نوین تعیین کرده بود و اکنون پس از چهارده ماه، همزمان با استعفای بهابادی، این مسئولیت نوظهور از ساختار سازمان حذف شد.
محمد سرافراز با پذیرش مهدی اخوان بهابادی، استعفای قائم مقام خود در امور فناوری، مطابق با ساختار تازه رسانه ملی به جای بهابادی، یک معاون فنی منصوب کرد و رضا علیدادی را به سرپرست معاونت منصوب کرد.
در روزهای اخیر، ش

معاون فناوری صداوسیما استعفا داد 
اجرای طرح کاداستر تا 5 سال آینده  
مدیرکل دفتر مهندسی و حدنگاری اراضی کشاورزی سازمان امور اراضی کشور گفت: اجرای طرح کاداستر طی پنج سال با برآورد اعتبار 8 هزار میلیارد ریال در کشور انجام خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، صبح امروز در جلسه‌ای با حضور مسئولان بخش کشاورزی استان و مدیرکل دفتر مهندسی و حدنگاری اراضی کشاورزی سازمان امور اراضی کشور، اجرای طرح کاداستر در استان سمنان بررسی شد.
مدیرکل دفتر مهندسی و حدنگاری اراضی کشاورزی سازمان امور اراضی کشور در این جلسه گف

اجرای طرح کاداستر تا 5 سال آینده 
نامه سرگشاده به وزیردادگستری آلمان  
نامه سرگشاده به وزیردادگستری آلمان
علی اکبر راستگو، کانون آوا.
سازمان مجاهدین از دیرباز سعی داشته جداشده ها و منتقدین را بسکوت بکشاند. افرادی را که تسلیم شانتاژهای سازمان نمی شوندو در مقابل ان می ایستند، با نسبت دادن عنوان عوامل و مزدوران وزارت اطلاعات ايران بدنام می کند. کسانی را نمی توانند خاموش کنند سعی می کنند به شهرتشان با چنین اتهاماتی حمله کرده واعتبارشان را بکلی از بین ببرند. حتی خانواده های .

نامه سرگشاده به وزیردادگستری آلمان  
دستاورد سفر وزیر ارتباطات به اروپا  
در راستای فعالیتهای مشترک ايران و فرانسه در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، سند جامع فناوری میان دو کشور به اجرا خواهد رسید.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که به همراه رئیس جمهوری کشورمان در پاریس به سر می برد با وزیر اقتصاد و صنعت و دیجیتال فرانسه دیدار کرد.
محمود واعظی در دیدار با ماکرون، وزیر اقتصاد و صنعت و دیجیتال فرانسه با توجه به توسعه بخش ICT در آینده و تجربیات و حضور شرکتهای فرانسوی در بازار ايران، خواستار فعالیتهای مشترک بین دو کشو

دستاورد سفر وزیر ارتباطات به اروپا 
دانلود دوبله فارسی فیلم مریخی The Martian 2015  
دانلود رایگان دوبله فارسی فیلم مریخی با کیفیت بلوری The Martian 2015
به صورت دو زبانه با لینک مستقیم و دو کیفیت 1080p + 720p
به همراه نسخه کم حجم 720p x265 HEVC VluRay
جزء 250 فیلم برتر IMDB با رتبه 194
نام: مریخی – The Martian | ژانر: درام، علمی تخیلی، ماجراجویی | تاریخ انتشار: 2015
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | زیرنویس فارسی: دارد | مدت زمان: 02:21:37
فرمت: MKV | حجم فیلم: 2.2 گیگابایت + 1.2 گیگابایت + 722 مگابایت
خلاصه داستان: در ماموریتی در سیاره مریخ، فضانوردی به نام “مارک واتنی&rd

دانلود دوبله فارسی فیلم مریخی The Martian 2015 
تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین  
تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

موسسه راهبردی دیدبان، تهران
 اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود بارز جایگاه مزدورمئابانه سازمان برای کشورهای غربی و پایان تاریخ مصرف اقدامات به اصطلاح حقوق بشری این سازمان برای مجالس اروپایی است

تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین  
افت شدید فروش آیفون و آیپد  
روند فروش آیفون طی ماه‌های اخیر باعث نگرانی اپل شده است. این شرکت در سه ماهه پایانی سال 2015 حدود 74.8 میلیون آیفون فروخته که نسبت به سه ماهه چهارم سال 2014 کمتر از یک درصد رشد داشته است.
به گزارش فارس به نقل از یو اس ای تودی، این روند رشد از سال 2007 یعنی زمان معرفی گوشی همراه آیفون برای اولین بار، بی سابقه بوده و کمتر از رقم پیش بینی شده یعنی 75.5 میلیون واحد بوده است.
تیم کوک مدیر عامل اپل در مورد شروع دشوار این شرکت در سال 2016 هشدار داده و حتی احتمال دا

افت شدید فروش آیفون و آیپد 
حمله سایبری به زیرساخت‌های آمریکا توسط ایران + فیلم و تصاویر  
چند روز قبل خبری در مشرق منتشر شد درباره اینکه اخیراً مسائلی درباره حملات سایبری ايران و تهدید بالقوه
آن برای آژانس‌های دولتی و امنیتی آمریکایی مطرح شده و گزارشی با عنوان "عملیات
ساطور" نیز در این زمینه توسط شرکت امنیت سایبری "سایلنس" منتشر شده است. در این گزارش آمده
است: "یک قدرت جهانی جدید در حوزه سایبر پدید آمده است، قدرتی که هنوز
نیامده، برخی از حیاتی‌ترین زیرساخت‌های جهان را هدف قرار داده است."

"جان میلر" معاون بخش استراتژی شرکت "سایلن

حمله سایبری به زیرساخت‌های آمریکا توسط ایران + فیلم و تصاویر 
امکان ورود سرورهای خارجی به ایران  
معاون سازمان فناوری اطلاعات ايران تاثیر رفع تحریم ها را در سخت افزار، نرم افزار و منابع اینترنتی تشریح کرد و گفت: شرکتهای خارجی می توانند سایتهای اصلی خود را به ايران بیاورند.
علی اصغر انصاری در گفتگو با مهر در مورد تاثیر رفع تحریم ها بر بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور و مديريت شبکه اینترنت اظهار داشت: از لحاظ منابع اینترنتی در حوزه پهنای باند و آدرسهای عددی اینترنتی (IP آدرس) مشکلی در زمان تحریم وجود نداشت و به نظر می رسد با رفع تحریم ها

امکان ورود سرورهای خارجی به ایران 
پشت پرده حمایت رایتل از جشنواره فجر  
در حالی که سال گذشته و امسال جشنواره فیلم فجر با حمایت مالی یک اپرتور تلفن همراه برگزار شد؛ وزیر کار گفت: سال گذشته از محل اسپانسری دو برند چینی موبایل هزینه‌های اپراتور تأمین شده است.
 مراسم تفاهم‌نامه همکاری اپراتور سوم تلفن همراه برای حمایت مالی از جشنواره فیلم فجر با حضور وزیر ارشاد، وزیر کار و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد.
در این مراسم علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به برگزاری این تفاهم‌ برای دومین بار، گفت: مشارکت

پشت پرده حمایت رایتل از جشنواره فجر 
ایرانی‌ها سالی 200 میلیارد تومان خرج کلش‌ آو کلنز می‌کنند  
بازی‌های آنلاین را بی‌گمان می‌توان یکی از معضلات جدی نسل جوان امروز دانست. بازی هایی که آثار اجتماعی یا توسعه‌ اعتیاد جوانان به این بازی‌ها در دراز مدت مضرات بیشتری را متوجه جامعه می‌کند.بازی‌های آنلاین را بی‌گمان می‌توان یکی از معضلات جدی نسل جوان امروز دانست. بازی هایی که آثار اجتماعی یا توسعه‌ اعتیاد جوانان به این بازی‌ها در دراز مدت مضرات بیشتری را متوجه جامعه می‌کند.آسیب‌های روانی، اجتماعی و شخصیتی ناشی از بازی های آنلاین بر

ایرانی‌ها سالی 200 میلیارد تومان خرج کلش‌ آو کلنز می‌کنند 
برادرم مصطفی بهشتی را آزاد کنید – 4  
  برادرم مصطفی بهشتی را آزاد کنید – ۴

نرگس بهشتی،
 ای سازمان های حقوق بشری که به مانند رجوی بخاطر گرفتن دلارخونین رشوه کور و کر شده اید چگونه است که در مقابل هر ستم و بیدادی که در قلعه لیبرتی اتفاق می افتد سکوت پیشه کردید تا جیب های خود را از دلار و طلا رشوه بیشتر پر کنید. مگر می شود اسم سازمان های حقوق بشر بر خود نهاده و در مقابل دزدیدن هزاران انسان که توسط شخص رجوی نابکار صورت گرفته ..

برادرم مصطفی بهشتی را آزاد کنید – 4 
15 موتور جست‌وجوی ملی در راه است!  
دبیر شورای راهبردی جویشگر بومی وزارت ارتباطات از نهایی شدن ۱۵ طرح مرتبط با موتور جویشگر بومی خبر داد و گفت: حمایت از ایجاد ۳ موتور بومی جستجوی متنی، مورد موافقت قرار گرفت.
علیرضا یاری در مورد آخرین وضعیت فراخوان حمایت از طرح های مرتبط با جویشگر بومی اظهار داشت: در پایان مهلت تعیین شده برای طرح جویشگر بومی، ۱۱۰ طرح دریافت شد که از میان آنها ۱۹ طرح را از ۴۰ شرکت کننده، برای بررسی در شورای راهبری جویشگر بومی، انتخاب کردیم. هم اکنون ۱۵ طرح در این

15 موتور جست‌وجوی ملی در راه است! 
ماجرای اتهام تلخ به کمپانی‌های گوشی‌ساز  
سمیه مهدوی - کمپانی­های بزرگ گوشی‌ساز همواره با سرو صدای زیاد گوشی‌های پیشتاز خود را معرفی می‌کنند. در حقیقت آنها از مدت‌ها قبل برای این کار برنامه‌ریزی کرده و به روش‌های مختلف زمینه حضور گوشی جدید خود را فراهم می‌کنند.
در این میان و در قالب کمپین‌های ظاهرا هدایت‌شده، خواسته یا ناخواسته اطلاعاتی ازمحصول جدید آنها به بیرون درز کرده است و حتی همین اطلاعات اولیه در بسیاری از سایت‌ها منتشرشده و تبلیغ و خبرسازی و گمانه‌زنی‌ها از همان اب

ماجرای اتهام تلخ به کمپانی‌های گوشی‌ساز 
کلاهبرداری دلال‌های خرید از سایت‌های خارجی  
سرپرست اداره تشخیص جرائم پلیس فتا نیروی انتظامی با اشاره به افزایش خرید کاربران ايرانی از سایت های بین المللی به شهروندان هشدار داد تا در این خرید ها مراقب شرکت های کلاهبردار واسطه ای باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرگرد حمید کیانی افزود: این موضوع شامل حال دانشجویان متقاضی خرید کتاب یا مقاله خارجی هم می شود.وی اظهار کرد: با توجه با انتقال ارز برای این گونه خریدها، شرکت های واسطه ای فراوانی وجود دارند که به عنوان رابط برای انج

کلاهبرداری دلال‌های خرید از سایت‌های خارجی 
دانلود نمونه سوالات مدیریت تولید پیام نور  
دانشجویان رشته حسابداری پیام
نور می توانند برای دسترسی به بزرگترین منبع نمونه سوالات رشته حسابداری
پیام نور یکبار در سایت پیام نور سوال عضو شوند و پس از پرداخت حق عضویت تا
پایان دوران دانشجویی به نمونه سوالات مورد نظر خود دسترسی کامل داشته
باشند . پیام نور سوال www.Psoal.ir
دانلود نمونه سوالات مديريت تولید پیام نور
دانلود نمونه سوالات درس مديريت تولید رشته حسابداری دانشگاه پیام نورنام درس
سال
پاسخنامه
دانلود
مديريت تولید
9

دانلود نمونه سوالات مدیریت تولید پیام نور 
شستشوی مبل  
شستشوی مبل
شستشوی مبل در محل
خشکشویی مبلمان منازل و ادارات در محل با پیشرفته ترین ادوات مبل شویی
خشکشویی و شستشوی فرش در منزل (انواع فرش دستباف و ماشینی)
شستشوی درجه۱ اعلاشویی به همراه رنگ برداری با بسته بندي انواع فرش دستباف
شستشوی انواع فرش های دستباف گل ابریشم،عتیقه و صادراتی با بسته بندي


ادامه مطلب

شستشوی مبل 
بالندگی جوانه های قرآنی در مهد الرضا(ع) سرخس  
خبرگزاری ساریكا-  مديريت املاک و اراضی آستان قدس رضوی در سرخس گفت: مهد الرضا(ع) سرخس وابسته به آستان قدس رضوی همه ساله با جذب و پذیرش کودکان، می‌کوشد زمینه انس هر چه بیشتر آنان را با مفاهیم ناب کلام الهی آشنا کند. محسن حسابی افزود: در سال جاری ۲۶۰ نوآموز در کلاس های مهد الرضا(ع) شرکت کرده اند که نسبت به سال گذشته رشد ۲۵ درصدی در جذب نونهالان به کلاس های قرآنی را شاهد هستیم. حسابی افزود: کلاس های مهد الرضا(ع) به صورت رایگان برگزار می شود و امسال ۷

بالندگی جوانه های قرآنی در مهد الرضا(ع) سرخس 
حبس الکترونیکی به زودی اجرا می‌شود  
رئیس سازمان زندانها گفت: حبس الکترونیکی و حبس در منزل از جمله طرح هایی است که اقدامات مطالعاتی و همچنین اجرای آزمایشی آن انجام به زودی اجرا می شود.به گزارش مهر، اصغر جهانگیر با اشاره به طرح کاهش جمعیت زندانیان گفت: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری و تدابیر ریاست قوه قضاییه طرح کاهش جمعیت زندانیان به طور جدی در دستور کار است.وی افزود: حبس الکترونیکی و حبس در منزل از جمله این طرح هاست که اقدامات مطالعاتی و همچنین اجرای آزمایشی آن انجام و به زود

حبس الکترونیکی به زودی اجرا می‌شود 
دانلود نمونه سوالات مدیریت رفتار سازمانی - رفتار سازمانی پیام نور  
دانشجویان رشته حسابداری پیام
نور می توانند برای دسترسی به بزرگترین منبع نمونه سوالات رشته حسابداری
پیام نور یکبار در سایت پیام نور سوال عضو شوند و پس از پرداخت حق عضویت تا
پایان دوران دانشجویی به نمونه سوالات مورد نظر خود دسترسی کامل داشته
باشند . پیام نور سوال www.Psoal.ir

دانلود نمونه سوالات مديريت رفتار سازمانی - رفتار سازمانی پیام نور
دانلود نمونه سوالات درس مديريت رفتار سازمانی - رفتار سازمانی رشته حسابداری دانشگاه پیام نورنام د

دانلود نمونه سوالات مدیریت رفتار سازمانی - رفتار سازمانی پیام نور 
دانلود نمونه سوالات روش تحقیق در مدیریت - مبانی روش تحقیق - روش های تحقیقی و مآخذ شناسی پیام نور  
دانشجویان رشته حسابداری پیام
نور می توانند برای دسترسی به بزرگترین منبع نمونه سوالات رشته حسابداری
پیام نور یکبار در سایت پیام نور سوال عضو شوند و پس از پرداخت حق عضویت تا
پایان دوران دانشجویی به نمونه سوالات مورد نظر خود دسترسی کامل داشته
باشند . پیام نور سوال www.Psoal.ir
دانلود نمونه سوالات روش تحقیق در مديريت - مبانی روش تحقیق - روش های تحقیقی و مآخذ شناسی پیام نور

دانلود نمونه سوالات درس روش تحقیق در مديريت - مبانی روش تحقیق - روش های تحقیق

دانلود نمونه سوالات روش تحقیق در مدیریت - مبانی روش تحقیق - روش های تحقیقی و مآخذ شناسی پیام نور 
دانلود نمونه سوالات ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 1- ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1  
دانشجویان رشته حسابداری پیام
نور می توانند برای دسترسی به بزرگترین منبع نمونه سوالات رشته حسابداری
پیام نور یکبار در سایت پیام نور سوال عضو شوند و پس از پرداخت حق عضویت تا
پایان دوران دانشجویی به نمونه سوالات مورد نظر خود دسترسی کامل داشته
باشند . پیام نور سوال www.Psoal.ir
دانلود نمونه سوالات
ریاضیات و کاربرد آن در مديريت 1-ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1 -ریاضیات
کاربردی در جهانگردی-ریاضیات پایه -ریاضیات عمومی پیام نور

دانلود
نمونه سوالات در

دانلود نمونه سوالات ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت 1- ریاضیات پایه و مقدمات آمار 1 
معرفی کشور چین  
جمهوری خلق چین ، معروف به چین
پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با بیش از ۱.۳ میلیارد نفر سکنه است . این کشور که
در شرق قاره آسیا واقع شده توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک‌حزبی
اداره می‌شود . این حزب بر ۲۲ استان ، ۵ منطقهٔ خودمختار ، ۴ شهر با مديريت
مستقیم (پکن ، تیانجین ، شانگهای و چونگ‌کینگ) و ۲ منطقهٔ اداری ویژهٔ
بسیار خودمختار هنگ کنگ و ماکائو حکومت می‌کند . پایتخت کشور پکن است .
جمهوری خلق چین با حدود ۹.۶ میلیون کیلومتر مربع سومین یا چهارمین

معرفی کشور چین 
دانلود پایان نامه مدیریت کیفیت در تامین اجتماعی ( دیدگاه دمینگ)  
چکیده:
هدف از پژوهش حاضر «بررسی اثرات اجرای سیستم مديريت کیفیت ایزو (از دیدگاه دمینگ) درسازمان تامین اجتماعی شهرستان همدان» می باشد. دراین تحقیق فرض شده است كه بین آزمون قبل و بعد از اجرای ایزو تفاوت معنی دار وجود دارد.فروش و دانلود محصولات آموزشی، مقاله، پروژه، پایان نامه

دانلود پایان نامه مدیریت کیفیت در تامین اجتماعی ( دیدگاه دمینگ) 
دارایی سراغ فروشگاه‌های اینترنتی رفت  
چندی است که ادارات مالیات سراسر کشور صاحبان کسب و کارهای اینترنتی دارای نماد اعتماد الکترونیکی را بابت پرداخت مالیات ارزش افزوده فراخوانده اند.این موضوع موجب شد دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی در این رابطه از رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی درخواست کند تا نسبت به پیگیری و احقاق حقوق کسب و کارهای اینترنتی و قانون‎مند شدن موضوع دریافت مالیات از آنان، وارد عمل شود.فناوران- رضا الفت نسب دبیر انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی گفت: متاسفان

دارایی سراغ فروشگاه‌های اینترنتی رفت 
المانیتور: سه ظلع قدرتمند روحانی، هاشمی، سیدحسن در خبرگان آینده  
المانیتور در گزارشی به حواشی انتخابات‌های پیش رو در ايران پرداخته و در این باره می نویسد: به نظر می رسد، حسن روحانی رئیس جمهوری ايران فراتر از پیروزی در دومین دور انتخابات ریاست جمهوری، به یکی از دیگر از نهادهای کلیدی جمهوری اسلامی ايران نیز نگاهی دارد؛ مجلس خبرگان رهبری. یکی از نهادهای مهم حیاتی در کشور که بر عملکرد رهبری ايران نظارت و وظیفه انتخاب جانشین وی را دارد.بسیاری در محافل سیاسی داخلی ايران تقریبا اطمینان دارند که روحانی نیز برا

المانیتور: سه ظلع قدرتمند روحانی، هاشمی، سیدحسن در خبرگان آینده 
امنیت در فضای مجازی  
امنیت در فضای مجازی

هر چه تکنولوژی پیشرفت می‌کند خطرات و عوارض جانبی زندگی در دنیای دیجیتال نیز گسترش پیدا می‌نماید و سودجویان و سارقین اطلاعات بیشتر و بیشتر شده و از روش‌های مختلفی برای تخریب، سرقت اطلاعات و درامد از این راه استفاده می‌نمایند.
این روزها داشتن امنیت در دنیای دیجیتالی مقوله ای بسیار پیچیده است. حفظ و صیانت از اسناد، عکس‌های شخصی و فایل‌های خصوصی برای اشخاص و همچنین محرمانگی اطلاعات، اسناد و داده های سازمان

امنیت در فضای مجازی 
توهین شرکت تویوتا به اسلام  
به
گزارش حدیدنیوز، شرکت خودروسازی تویوتا که مدت هاست با ورود به بازار های
ايران توانسته جایگاه ویژه ای را نزد مردم کشورمان پیدا کند، در مدل های
۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ کمری خود نام مقدس "الله" که برای مردم مسلمان ما کلمه ای مقدس
به حساب می آید را در کف پای قسمت راننده حک کرده که جای بسی تامل دارد.

این
اقدامات برای نخستین بار نیست که اتفاق می افتد و جا دارد مسئولین ذیربط
با مقداری حساسیت مراقب اعتقادات مردم باشند و قبلا نیز مشاهده کرده ایم
برخی از همین

توهین شرکت تویوتا به اسلام 
دانلود گزارش کارآموزی سازمان تامین اجتماعی  
مقدمه:
یكی از شاخه‌های اصلی بیمه، بیمه‌های اجتماعی هستند كه با هدف ایجاد رفاه نسبیِ عمومی و برقراری عدالت اجتماعی در بین تمام اقشار جامعه شكل گرفته‌اند و نوعی ضمانت اقتصادی از سوی دولت برای افراد شاغل تحت پوشش به‌ شمار می‌روند. 
دانلود و خرید با 13000 تومانفروش محصولات دیجیتال، مقاله، پروژه، کالا، پایان نامه

دانلود گزارش کارآموزی سازمان تامین اجتماعی 
چگونه با موبایل شما را ردیابی می‌کنند؟  
 شرکت های ردیابی و نظارت (Surveillance companies)، سیستم های بازاریابی دولتی در سطح جهان اند که قادر هستند داده ها را از شبکه های سلولی و موبایلی جهان بیرون بکشند، حتی اگر شما در یک کشور دیگر سفر می کنید. این سیستم ها طوری طراحی شده اند که نه کاربران تلفن همراه و نه اپراتورها، ردیابی انجام شده را تشخیص نمی دهند.آی موب|دانلود برنامه و بازی

چگونه با موبایل شما را ردیابی می‌کنند؟ 
الزام پس گرفتن گوشی معیوب تا 48 ساعت  
کارشناس اتحادیه مخابرات با اشاره به اینکه مشتری‌ها در بازار موبایل به دلیل بی‌اطلاعی از حقوقشان متحمل ضرر می‌شوند، گفت: طبق قوانین اگر به هر دلیلی گوشی خریداری شده تا 48 ساعت دچار ایراد شود فروشنده موظف به پس گرفتن گوشی است.
میثم دادخواه، کارشناس رسمی اتحادیه دستگاه‌های مخابرات در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، اظهار داشت: بسیاری از ضررهایی که متوجه خریداران در بازار گوشی و موبایل است از عدم آگاهی کافی و بی‌اطلاعی از

الزام پس گرفتن گوشی معیوب تا 48 ساعت 
افراط ایرانی ها در خوردن غذاهای پرکالری  
معاون وزیر بهداشت و رئیس سازمان غذا و داروی وزارت
بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به گرایش مردم به مصرف غذاهای آماده،
افزود: نگران دسترسی مردم به غذای سالم هستیم.

ادامه مطلب

افراط ایرانی ها در خوردن غذاهای پرکالری 
انشا درباره کفش  
انشا درباره کفش

 


انشا در مورد فصل پاییز / انشا درباره پاییز فصل پاییز را توصیف کنید پاییز فصلی است که در آن برگ های درختان به زردی می گرایند ؛ اما بعضی از برگ ها هم در راه ... انشا در مورد دهه فجر: هر ساله در طول دهه فجر مراسم و یادبودهای زیادی توسط طرفداران نظام جمهوری اسلامی ايران انجام می‌گیرد. همچنین در سازمان‌ها، ادارات دولتی اقدام به برگزاری ... ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - همه چیز درباره ی کفش. نزدیك به پنج هزار سال پ

انشا درباره کفش 
چگونه با موبایل شما را ردیابی می‌کنند؟  
 شرکت های ردیابی و نظارت (Surveillance companies)، سیستم های بازاریابی دولتی در سطح جهان اند که قادر هستند داده ها را از شبکه های سلولی و موبایلی جهان بیرون بکشند، حتی اگر شما در یک کشور دیگر سفر می کنید. این سیستم ها طوری طراحی شده اند که نه کاربران تلفن همراه و نه اپراتورها، ردیابی انجام شده را تشخیص نمی دهند.آی موب دانلود نسخه پولی بهترین نرم افزار های اندروید دانلود بازی اندروید به همراه دیتا و نسخه مود شده دانلود برنامه اندروید و برنامه

چگونه با موبایل شما را ردیابی می‌کنند؟ 
تشکیلات موازی در فضای مجازی سم است  
دبیرکل فدراسیون ورزش‌های الکترونیک آسیا با بیان اینکه دولتی کردن فضای مجازی به ویژه بازی ها کار غلطی است، ادامه داد: تقلیل این حوزه در دولت موجب محروم شدن دولت از فواید آن می شود.
لقمان شاورانی با بیان اینکه اختتامیه جشنواره بازی های الکترونیک و رایانه ای نوزدهم بهمن ماه برگزار می شود، افزود: در این مراسم تقدیر و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات تولید محتوا، تقدیر و اهدای جوایز جام خلیج فارس و رونمایی از چند بازی ايرانی انجام می شود.
وی ا

تشکیلات موازی در فضای مجازی سم است 
چگونه کار پیدا کنیم؟ چگونه برای استخدام شدن خودشناسی داشته باشیم؟  
چگونه کار پیدا کنیم؟
چگونه برای استخدام شدن خودشناسی داشته باشیم؟
 
چگونه بازده انرژی خود را برای رسیدن به
پتانسیل مناسب به بیشترین اندازه برسانید؟
بنجامین فرانکلین می گوید : "آیا زندگی
شما ارزشمند است؟پس برای چیزی که از زمان مملو است وقت صرف نمی کنی؟".ارزش
چیزهایی که شما به دست می آورید را می توان اینگونه بیان کرد که ارزش هر چیزی به
مقدار وقتی بستگی دارد که برای آن صرف می کنید.حتی قبل از شروع به کار،یکی از
عوامل اصلی که باید در نظر گرفت این ا

چگونه کار پیدا کنیم؟ چگونه برای استخدام شدن خودشناسی داشته باشیم؟ 
سال آینده فرش دستباف ایرانی جانشین رد کارپت می شود  
سال آینده فرش دستباف ايرانی جانشین رد کارپت می شود***فروش فرش دستباف شرکت بازرگانی ادیب***
مدیر کاخ جشنواره از طراحی و اجرای گذرگاه سیمرغ در برج میلاد برای میزبانی از هنرمندان سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر خبر داد.
ادامه مطلب

سال آینده فرش دستباف ایرانی جانشین رد کارپت می شود 
SMS رفته را به جوی بازگردانید!  
یکی از مشکلاتی که ممکن است برای بسیاری از SMSباز ها پیش آمده باشد ، ارسال SMS اشتباهی برای فرد دیگری است! بدین صورت که به فرض قصد دارید جوکی را برای یکی از دوستان خود ارسال کنید ، اما به دلیل شباهت نام دوستتان با رئیس شرکت و کنار هم قرار گرفتن نام این دو نفر در دفترچه تلفن گوشی ، جوک را برای رئیس خود ارسال کنید که طبعأ حالت خوبی به شما دست نخواهد داد چرا که پس از زدن دکمه SMS ، Send ارسال شده است و نمیتوان جلوی رسیدن آن را گرفت! اما در صورتی که اندکی فرز

SMS رفته را به جوی بازگردانید! 
دو همکار  
صفا و صمیمیت و همکاری صادقانه هشام ابن الحکم و عبدالله بن یزید اباضی، مورد اعجاب همه مردم کوفه شده بود. این دو نفر، ضرب المثل دو شریک خوب و دو همکار امین و صمیمی شده بودند. این دو به شرکت یکدیگر، یک مغازه خرازی داشتند. جنس خرازی می آوردند و می فروختند. تا زنده بودند میان آنها اختلاف و مشاجره ای رخ نداد.چیزی که موجب شد این موضوع زبانزد عموم مردم شود و بیشتر موجب اعجاب خاص و عام گردد، این بود که این دو نفر، از لحاظ عقیده مذهبی در دو قطب کاملا مخالف

دو همکار 
صدمات پیامک‌بازی در تاریکی شب  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که عادت برخی نوجوانان به ارسال پیامک در تاریکی پیش از خواب، به کیفیت خواب و عملکرد تحصیلی آنها آسیب می زند. این مطالعه که در مجله Child Neurology منتشر شده، اولین مطالعه از نوع خود است که عادات نوجوانان به ارسال پیامک در تاریکی شب را به وضعیت سلامت خواب و عملکرد تحصیلی آنها ارتباط می دهد.ژو مینگ، استاد علوم اعصاب و مغز و اعصاب در دانشکده پزشکی دانشگاه راتگرز نیوجرسی می گوید: باید بدایم نوجوانانی که بیش از اندازه از

صدمات پیامک‌بازی در تاریکی شب 
نامه به هیئت تحریریۀ رادیو فرانسه (عملیات انتحاری مجاهدین خلق)  
نامه به هیئت تحریریۀ رادیو فرانسه (عملیات انتحاری مجاهدین خلق)

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس
می خواهم توضیح بدهم که در سال 1980 چه جریانی و گروهی عملیات انتحاری را مجددا در تاریخ راه انداخت، که هنوز هم مدافع عمل کرد خود می باشد و به آن افتخار هم می کند…..مسعود رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق در جنگ قدرت، برای بدست آوردن قدرت با آیة الله خمینی در سال 1981 وارد عملیات نظامی شد و روی به عملیات انتحاری

نامه به هیئت تحریریۀ رادیو فرانسه (عملیات انتحاری مجاهدین خلق)  
دانلود فیلم Spy 2015 با لینک مستقیم  
نام فیلم : Spy جاسوس
اطلاعات بیشتر : IMDB
امتیاز از ۱۰ : ۷٫۵ از ۳۴٫۱۴۸ کاربر
نمره منتقدین از ۱۰۰ : ۷۵
ژانر : اکشن | کمدی | جنایی
محصول : ۲۰۱۵ | آمریکا
کیفیت فیلم : ۱۰۸۰p Blu-Ray
حجم فایل ها : ۸۷۰ + ۱۹۴۰ مگابایت
انکودر : Ganool
کارگردان : Paul Feig
نویسنده : Paul Feig
بازیگران : Morena Baccarin, Melissa McCarthy, Rose Byrne
خـــلاصــه فیـلــم : یک میزگرد محدود از تحلیگران سازمان سیا (CIA) تشکیل می شود تا داوطلبان نفوذ مخفیانه به تشکیلات یک فروشنده سلاح های مرگبار را بررسی کنند و با یا

دانلود فیلم Spy 2015 با لینک مستقیم 
وعده اتصال منازل به فیبرنوری از اول سال 95  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فیبررسانی به منازل و محل کار مردم از ابتدای سال ۹۵ آغاز خواهد شد.
به گزارش خبرنگار مهر، محمود واعظی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی نوشت: فیبرنوری یکی از محیط های انتقال داده با سرعت بالا است که امروزه از آن در موارد متفاوتی مانند شبکه های تلفن شهری و بین شهری، شبکه های رایانه ای و اینترنت استفاده می شود.
وی ادامه داد: وزارت ارتباطات تلاش دارد با هدف افزایش سرعت و کیفیت انتقال اطلاعات بین شهروندان، شبکه فی

وعده اتصال منازل به فیبرنوری از اول سال 95 
تور ارزان ارمنستان با سفری نزدیک و اروپایی  
یکی از نزدیکترین کشوهای توریست پذیر برای ايران کشور ارمنستان و تور ارزان ارمنستان است. در این مقاله در مورد چندی از دیدنیهای کشور قدیمی ارمنستان صحبت می کنیم تا شما بتوانید در یک تور ارزان ارمنستان لذت کافی را ببرید.
کلیسای جامع اچمی یادزین   این
کلیسا فقط از سنگ ساخته شده و در ساختار آن از ساروج استفاده نشده است.
ساخت کلیسای اچمی یادزین به 3 قرن بعد از میلاد بر می گردد و جزیی از تاریخ
و فرهنگ مردم ارمنستان می باشد. صومعه خور ویراپ  صومعه بر

تور ارزان ارمنستان با سفری نزدیک و اروپایی 
سامانه نظارت بر پیامک‌ها ایجاد شد  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از راه اندازی سامانه نظارت بر محتوای پیامک های انبوه مطابق مصوبه شورای عالی فضای مجازی خبر داد.
علی جنتی صبح امروز چهارشنبه در مراسم بازدید از اپراتور سوم تلفن همراه و امضای تفاهم نامه حمایت این اپراتور از سی و چهارمین جشنواره فجر گفت: موضوع نظارت بر محتوای پیامکهای انبوه برعهده ما است و کسانی که در این حوزه فعالیت می کنند باید از وزارت ارشاد مجوز بگیرند اما موضوع پیامک های تبلیغاتی و موضوعات فنی آن مربوط به وزارت

سامانه نظارت بر پیامک‌ها ایجاد شد 
دبیر ستاد خدمات زائرین بخش مرزداران سرخس: به ۳۹ کاروان پیاده شهرستان سرخس خدمت رسانی شد  
 خبرگزاری ساریكا-  دبیر ستاد خدمات زائرین بخش مرزداران سرخس گفت: امنیت کامل کاروان های پیاده با تلاش شبانه روزی بسیجیان جان برکف گردان چهاردهم امام حسین علیه السلام در بخش مرزداران سرخس تامین شد. علی اکبر اکبری گفت: امنیت کامل کاروان های پیاده با تلاش شبانه روزی بسیجیان جان برکف گردان امام حسین علیه السلام در بخش مرزداران سرخس تامین شد. دبیر ستاد خدمات زائرین بخش مرزداران سرخس افزود: بسیجیان جان برکف گردان چهاردهم امام حسین علیه السلام لش

دبیر ستاد خدمات زائرین بخش مرزداران سرخس: به ۳۹ کاروان پیاده شهرستان سرخس خدمت رسانی شد  
دانلود فیلم The Avengers: Age of Ultron 2015 با لینک مستقیم  
اطلاعات بیشتر : IMDB
امتیاز از ۱۰ : ۸٫۰ از ۲۰۰٫۲۲۲ کاربر
کارگردان: Joss Whedon
تهیه کننده: Kevin Feige
نویسنده: Joss Whedon
موسیقی: Brian Tyler
ژانر : اکشن | هیجانی | تخیلی
کیفیت نمایش : BluRay 1080p 3D
محصول : آمریکا
سال ساخت : ۲۰۱۵
زمان : ۱۳۳ دقیقه
خلاصه داستان : داستان این سری از فیلم ها اونجر در ارتباط با انحلال سازمان شیلد و نیاز انتقام‌ جویان به استراحت “تونی استارک” یک هوش مصنوعی خودکار و خودآگاه به نام “اولتران” را می‌سازد که تهدیدات را از بین م

دانلود فیلم The Avengers: Age of Ultron 2015 با لینک مستقیم 
دانشجويان شاهد وايثارگر دانشگاه پيام نور فريمان  
احتراما ،  معاونت محترم فرهنگی ،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه ، اداره کل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در نظر دارد نخستین دوره جشنواره سراسری قرآن کریم دانشجویان شاهد و ایثارگر با هدف تقویت و توسعه فضای معنوی و قرآنی دانشجویان را برگزار نماید. مخاطبین این جشنواره دانشجویان شاهد و ایثارگر با هر درجه ایثارگری اعم از(جانباز، آزاده و رزمنده) و (فرزند و همسر شهید،جاوید الاثر،جانباز ، رزمنده و آزاده) و (خواهر، برادر و

دانشجويان شاهد وايثارگر دانشگاه پيام نور فريمان 
ماجرای قالی 120 میلیارد تومانی کرمان +عکس  
ماجرای قالی 120 میلیارد تومانی کرمان +عکس مقام‌های
حراجی اعلام کرده‌اند برای این فرش قیمت حدودی ۵ تا ۷ میلیون دلار در نظر
گرفته بودند و امیدوار بودند که آن را به قیمت ۹ میلیون به فروش برسانند.
در هنگام حراج اما مشخص شد که خریدارانی وجود دارند که ارزش واقعی این فرش
ايرانی را بهتر از مقام‌های حراج ساتبی می‌دانند.
حالا دیگر همه ماجرای رکوردشکنی یک فرش دستباف ايران را در حراجی ساتبی
نیویورک شنیده‌اند. این قالی کرمان چند روز قبل در این

ماجرای قالی 120 میلیارد تومانی کرمان +عکس 
دولت روحانی نباید مثل دولت هاشمی کشور را زیر بار بدهی های سنگین خارجی ببرد  
 علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (جمعه) طی سخنانی در نشست مشترک دبیران استانی و اعضای شورای مرکزی کانون دانشگاهیان ايران اسلامی اظهار داشت: تحلیل ما از شرایط پیش رو این است که تا زمان انتخابات ما با دو مولفه نمایش و گشایش مقطعی مواجه خواهیم بود، این سفرها، دید و بازدیدها و پروپاگاندا کردن آن بخش نمایش را به خودش اختصاص می‌دهد، ما با شرایطی مواجه خواهیم شد که صدق ادعای قبلی افق رفتن در مسیر مذاکرات و حل مشکلا

دولت روحانی نباید مثل دولت هاشمی کشور را زیر بار بدهی های سنگین خارجی ببرد 
دانلود آهنگ جدید کوروش صنعتی بنام خرابه حالم  
دانلود آهنگ جدید کوروش صنعتي بنام خرابه حالم با بالاترین کیفیت

Download New Music Kourosh Sanati – Kharabeh Halam
ترانه و ملودی : نیما قاسمی , تنظیم : مصطفی سلطانیبرای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …

 


 
متن آهنگ جدید کوروش صنعتي بنام خرابه حالم :
بگو که شنیدی که شکسته بالم
نگو نمی دونی خرابه حالم
از تو که خبر نداره قلبم بی قرارم
دیگه می بازه دلم بزودی می دونی همه چی من تو بودی
وقتی که نباشی تو زندگیم هیچی ندارم
من دنیا رو بی

دانلود آهنگ جدید کوروش صنعتی بنام خرابه حالم 
دانلود مجموعه عظیم و متنوع از تصاویر با کیفیت بالا Mega Images Pack  
       
اگر در زمینه طراحی گرافیک های کامپیوتری فعالیت میکنید، این مجموعه بی نظیر را از دست ندهید.
 
این مجموعه حاوی هزاران تصویر گرافیکی به صورت دسته بندي شده در موضوعات مختلف است. که میتوانید با توجه به کیفیت بالا، از آنها در طراحی های مختلف گرافیکی استفاده کنید.
 
در این مطلب مجموعه عظیم و متنوع از تصاویر والپیپر با کیفیت فوق العاده عالی و HD را برای شما آماده کرده ایم.
 
این مجموعه از موضوعات مختلفی تشکی

دانلود مجموعه عظیم و متنوع از تصاویر با کیفیت بالا Mega Images Pack 
نکات جالب و خواندنی از قزان 1 (عمر طولانی)  
نکات جالب و خواندنی از قران ( شماره 1 )
اشاره قران به انکه امکان دارد یک انسان میلیارد ها سال بیشتر از عمر محمولیش عمر کند!
فَلَوْلَا أَنَّهُ کَانَ مِنَ الْمُسَبِّحِینَ - لَلَبِثَ فِی بَطْنِهِ إِلَىٰ یَوْمِ یُبْعَثُونَ (صافات :143 و 144)
«پس اگر او (یونس) از زمره‌ی تسبیح‌کنندگان نبود- بی‌گمان تا روزی که برانگیخته می‌شوند، در شکم آن ماهی (همچنان) می‌ماند.»
این دو آیه تصریح مىکند که اگر یونس در این زندان از تسبیح گویان و پوزش خواهان نبود تا روز رس

نکات جالب و خواندنی از قزان 1 (عمر طولانی) 
كارگاه هاي نانو به مناسبت هفته پژوهش در پيام نور فريمان برگزار شد  
به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور فریمان: به مناسبت هفته پژوهش كارگاه های اموزشی فناوری نانو كه با همكاری پارك علم و فناوری اصفهان(شركت بهین صنعت آتیه) و اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی پیام نور مركز فریمان در تاریخ 94/9/24 به صورت یك روز در محل سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور فریمان برگزار گردید.
برنامه با تلاوت كلام وحی،سرود جمهوری اسلامی و تقدیم جایزه به دانشجوی نمونه مركز سركار خانم فاطمه حبیبی توسط مدیر محترم پژوهشی مركز آغاز گردید.س

كارگاه هاي نانو به مناسبت هفته پژوهش در پيام نور فريمان برگزار شد 
تاملی بر پرونده نزاع دو راننده اردبیلی  
 نزاع دو راننده بعد از برخورد کوچک خودروهایشان که در نهایت به مرگ یک عابر پیاده و  مصدوم شدن دو نفر در جمعه بازار اردبیل منجر شد محصول عدم مديريت خشم آنی بر خاسته از یک رویداد عادی است که می تواند برای هرکسی اتفاق بیفتد و مایه پشیمانی شود.
ادامه مطلب

تاملی بر پرونده نزاع دو راننده اردبیلی 
«لب‌های سربی» به قیمت گزاف سرطان + عکس و فیلم  
«لب‌های سربی» به مصرف بی‌رویه لوازم آرایشی در کشور توسط بانوان انتقاد دارد؛ زیرا مواد خطرناکی مانند سرب و فلزات سنگین در این لوازم، از حساسیت‌های پوستی تا احتمال شیوع سرطان و بیماری‌های پوستی را بیشتر می‌کند.
- گرایش انسان به زیبایی فطری است اما این احساس در میان زنان بیشتر از مردان وجود دارد؛ از هزاران سال پیش تاکنون بشر برای نیل به این مقصود، راهکار آرایش سر و صورت را انتخاب کرده که البته در هر قوم، قبیله و جامعه‌ای، افراط و تفریط‌ها

«لب‌های سربی» به قیمت گزاف سرطان + عکس و فیلم